Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лют 2012

«Не зовсім здорові» черкащани телефонують Тулубу на мобільний

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб стверджує, що наразі немає жодного списку кандидатів у нардепи від Черкащини від Партії регіонів.

«Сьогодні немає визначеного списку. До початку виборчої компанії ще далеко. Але ми цікавимося. Деякі вже бачите як стартонули – я кажу про Богдана Губського. Стартують, бігають по лікарнях, по школах, і не знають, куди їм примкнути – чи туди, чи сюди. Щодо округів, то ще ЦВК не приймала рішення. Скільки їх буде – 6 чи 7, ми не знаємо. Остаточно це питання буде устатковано десь у квітні місяці, після того, як прийме рішення ЦВК. Туди надходить шквал листів, я розмовляв із членами виборчої комісії.

 

До нас теж ідуть пропозиції. Я вам хочу сказати, є люди, які себе пропонують – кажуть, я хочу в народні депутати», - розповів Сергій Тулуб.

 

За його словами, зі Сміли йому навіть телефонували на мобільний із подібними пропозиціями.

 

«Знайшли мій мобільний. Тобто, сьогодні талановитих людей, які хочуть понести... як там у Леніна - «колоду реформ», багато. І вони хочуть залучитися, деякі може й не зовсім здорові, але все ж таки хочуть», - сказав губернатор.

 

Він також офіційно заявив, що не збирається балотуватися до парламенту.

 

«Я не йду в народні депутати. Це офіційно. Я не висуваю свою кандидатуру кандидатом у народні депутати. Згідно закону це неможливо, поки я перебуваю на посаді голови облдержадміністрації. Як же я залишу Черкаську область? Я ж обіцяв людям. Я не можу цього зробити», - підсумував Сергій Тулуб.

 

Фото: zhashkiv.info

Поділіться з друзями: