Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лют 2012

Тулуб відмовився коментувати виділення землі «Кедру»

Читайте більше в рубриці Політика
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб справді є засновником громадської організації «Кедр». Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції.

«Що стосується діяльності цієї громадської організації (а вона існує вже багато років), то ще при попередній владі цю громадську організацію і її засновників перевіряли з різних кінців. Це громадська організація, в ній є правління, є директор, який займається поточними конкретними справами. Ця організація створена, щоб зберігати природу, вона цим опікується. І всіма засобами, дозволеними законом, намагається це зробити. Те, що стосується виділених земель у Криму, то зараз цим займається прокуратура, давайте почекаємо, коли будуть висновки прокуратури – що там законно, а що незаконно. Нехай вони розберуться, а потім ми ще раз обговоримо це питання», - сказав губернатор. На уточнююче запитання журналістів щодо того, чи справді він є одним із засновників «Кедру», Сергій Тулуб відповів:

 

«Так, я є одним зі співзасновників цієї громадської організації».

 

Нагадаємо, що прокуратура Криму зараз здійснює перевірку законності передання кримським парламентом близько 9 тис. га мисливських угідь під Алуштою в оренду на 25 років громадській організації «Товариство мисливців і рибалок «Кедр».

 

Зображення: nashigroshi.org

Поділіться з друзями: