Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лют 2012

Черкаси перемогли в конкурсі на енергоефективність

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаси перемогли в конкурсі на енергоефективність, який був оголошений і проводився державним агентством «Національні проекти».


Про це заявив міський голова Черкас Сергій Одарич. Зокрема, він зазначив, що на цьому тижні міська влада Черкас планує "остаточно завершити переговори".

"І якщо все буде гаразд, то ми в цьому році зможемо близько 10-15 мільйонів гривень отримати і спрямувати на повну реновацію кількох житлових будинків. Тобто мається на увазі встановлення індивідуального теплового пункту, утеплення фасадів, заміна вікон, утеплення горищ, дахів", заявив мер.

Крім того, він повідомив, що в проекті братимуть участь лише "будинки із ОСББ, за умови, що співвласники хоча б на рівні 5-10 % візьмуть участь у співфінансуванні цих робіт".

Щодо фінансування мер Черкас повідомив, що "приблизно потреба в коштах на один такий будинок – близько 3-4 мільйонів гривень для повної реновації".

"Тому сподіваємося, що підсумки конкурсу ми закріпимо наступного тижня на рівні договорів", сказав Сергій Одарич.

Один із пріоритетних будинків для міської влади Черкас – це Хрещатик, 200.

"Це величезний будинок, який, на жаль, не прикрашає наше місто, бо він із обсипаною плиткою на фасадах. Якщо все буде гаразд, і якщо власники будинку візьмуть участь у співфінансуванні, то ми до кінця року отримаємо «лялечку» - будуть красиві теплі фасади, замінені вікна і утеплений дах", підсумував Одарич.

 

Фото pauci.org

Поділіться з друзями: