Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лют 2012

Упродовж вихідних рятувальники ліквідували сім аварій на тепло та електромережах

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Упродовж вихідних на території Черкаської області було ліквідовано 7 аварій на тепло та електромережах.

Про це повідомили в Управлінні МНС України в Черкаській області.

 

Зокрема вчора о п'ятій годині ранку в місті Звенигородка сталося відключення підстанції ЦРП-1, внаслідок чого було порушено роботу однієї лінії електропередач 10 КВт, 6 трансформаторних підстанцій, що призвело до відключення від електропостачання котельні по вул. Шевченка. Без тепло та електропостачання залишилось 1 двохповерховий, 2 чотирьохповерхових та 10 п'ятиповерхових житлових будинків по вул. Енгельса та Шевченка.

 

4 лютого о 03:30 год., в м. Сміла по вул. 60 років СРСР, 82, на території Смілянської міської лікарні ім. Семашка, стався порив тепломережі, внаслідок чого без теплопостачання залишилась будівля лікарні (122 хворих на стаціонарному лікуванні) та харчоблок.

 

Ще шість аварій відбулися в суботу. У Смілі сталося аварійне відключення 2-х ЛЕП 10 кВт, внаслідок чого без електропостачання залишилось 24 двохповерхових, 4 п'ятиповерхових та 4 дев'ятиповерхових житлових будинків по вул. Переяславській та вул. Б.Хмельницького.

 

У Черкасах на проспекті Хіміків, стався порив мережі теплопостачання, що спричинило припинення теплопостачання та забезпечення гарячою водою мешканців 4-х дев'ятиповерхових житлових будинків по вул. Енгельса, 172, вул. Грибоєдова, 106, 63, 63/1. Також по вул. Ільїна, 291, на території ЗОШ №11 стався порив тепломережі, внаслідок чого без теплопостачання залишилось 2 багатоповерхові житлові будинки по вул. Смілянській, 65, вул. Благовісній, 180/1 та будівля ЗОШ №11.

 

Ввечері у Смілі на трансформаторній підстанції №78 вийшов з ладу автомат аварійного відключення, внаслідок чого без електропостачання залишилось 12 двохповерхових житлових будинків по вул. Б.Хмельницького. А в Черкаському районі сталося відключення трансформатора Т1 35/10, внаслідок чого було порушено роботу 1 лінії електропередач 10 КВт, 7 трансформаторних підстанцій, без електропостачання залишились 3 населених пункти – с. Боровиця, с. Трушівці, с. Топилівка.

 

Завдяки професіоналізму спеціалістів аварійних бригад, впродовж доби усі аварії були ліквідовані. Електро та теплопостачання відновлено в повному обсязі.

 

Фото: vestnik.in.ua

 

Поділіться з друзями: