Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лют 2012

Ляшко проводить другий благодійний аукціон у Черкасах

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах реалізовується благодійний проект «Мистецтво – це життя». Черкащанам пропонують надсилати світлини, картини, а також будь-що зроблене своїми руками. Усі ці речі будуть продаватися на благодійному аукціоні. Кошти обіцяють спрямувати на допомогу покинутим немовлятам у пологовому будинку № 1 по вулиці Чехова, 101.

«Проект націлений на допомогу новонародженим діткам, які з перших днів свого життя позбавлені батьківського тепла. Спільними зусиллями ми можемо допомогти їм. Для цього надсилається три фото, наприклад, картини, або взагалі будь-чого, що створене вами власноруч. Одне фото повинне обов'язково бути із сірниковою коробкою чи п'ятьма копійками, щоб уявити справжній розмір виробу. Також потрібно вказати розміри виробу та надати контактний номер телефону», - розповів один із кураторів проекту Петро Землянко.

 

Проект діє на постійній основі й проходить за підтримки Благодійного Фонду нардепа Олега Ляшка «Українська ідентичність». Нагадаємо, що цей благодійний фонд уже проводив у Черкасах аукціон «Купи собі побачення».

 

Дізнатися більше про умови участі в проекті «Мистецтво – це життя» можна на сторінці в соціальній мережі «Вконтакті». 

Поділіться з друзями: