Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лют 2012

«Азот» відремонтував танцювальні зали у ПК «Дружба народів»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Вихованці дитячого шоу-балету «Каприз», навчання яких відбуваються в ПК «Дружбі народів», тепер танцюють не на бетонній підлозі, а на спеціальному покритті.

Як повідомляють на офіційному порталі Черкаської облдержадміністрації, дві відреставровані танцювальні зали обладнані великою кількістю дзеркал і професійних станків.

 

«У залі поміняли вікна, систему опалення, провели воду, обладнали туалет. Дітям більше не доведеться бігати з третього поверху на перший, –Ми справді дуже задоволені. «Каприз» уже 25 років навчається в Палаці культури «Дружба народів», у нас 70 вихованців. І тепер, після капітального ремонту зали, яку ми орендуємо і створення комфортних умов, ми оголошуємо набір діток від 4 років на навчання в наш шоу-балет», - розповідає керівник дитячого народного аматорського шоу-балету «Каприз» Лілія Тихомирова.

 

У облдержадміністрації нагадують, що діти отримали змогу розвивати свої таланти в належних умовах лише після підписання 7 листопада минулого року тристоронньої Угоди про співпрацю між Черкаською ОДА, міською владою й заводом «Азот». Адже за умовами цієї угоди, ініційованої обласною владою, у 2012 році публічне акціонерне товариство зобов'язане виконати ремонті роботи й декоративне оздоблення сцени та внутрішніх приміщень ПК «Дружба народів».

 

Ще до морозів почалася заміна труб водопостачання й каналізації, почищено пожежний резервуар, розрахований на зберігання півтисячі кубічних метрів води, який також буде реставровано. Робота організована так, що навіть після закриття на ремонт великої зали палацу дитячі колективи матимуть можливість навчатися у своїх танцювальних залах.

 

Фото: eurodance.in.ua

Поділіться з друзями: