Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лют 2012

Енергетики закликають помірковано використовувати електроенергію

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Через зниження температури повітря та за рахунок масового використання побутовими споживачами додаткових засобів електрообігріву, відбувається перевантаження кабельних ліній в мережах публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго». У зв'язку з цим є реальна загроза виникнення і розвитку аварії на мережах товариства.

Як повідомляють в Управлінні МНС України в Черкаській області, ПАТ «Черкасиобленерго» докладає усіх зусиль для забезпечення надійного та безперебійного енергозабезпечення споживачів Черкаської області в умовах низьких температур, водночас енергетики звертаються до споживачів із проханням обмежити використання електричних приладів опалення і не перевантажувати електричну мережу.

 

Як відомо, ряд енергопостачальних компаній країни, аби уникнути пошкоджень обладнання електричних мереж від перевантаження, уже застосовують примусові відключення споживачів електричної енергії в години вечірнього максимуму.

 

Зокрема енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» вдається до почергових відключень кабельних ліній 6 кВ, що відходить від підстанції (ПС) 35 кВ «Ювілейна».

 

Як повідомлялося раніше, в області, через несприятливі погодні умови (сніг, пориви вітру) та через спрацювання системи захисту ліній електропередачі в ніч на четвер 5 населених пунктів були знеструмлені.

 

Водночас, активне використання різноманітних приладів опалення, призвело і до збільшення в області кількості пожеж з причини несправного пічного опалення та неправильної експлуатації електрообігрівальних приладів.

 

Лише за останню добу в Черкаській області виникло 10 пожеж причиною яких були несправне пічне опалення або електричні прилади опалення.

 

Фото: energyauek.kpi.ua

Поділіться з друзями: