Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лют 2012

За рік усиновили 78 дітей

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області за минулий рік усиновили 78 дітей.

Про це повідомила начальник служби у справах дітей Черкаської облдержадміністрації Тетяна Прітченко.

 

За її словами, станом на 31 грудня 2011 року в області обліковується 2612 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 80 відсотків утримується в родинах опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу. Торік в області посиротіло 417 дітей, з них 298 влаштовані у сімейні форми виховання. Найкраще цю роботу організовано в Кам'янському районі, де всі посиротілі торік діти потрапили на виховання в родини ( в Уманському районі – 95 % дітей, Жашківському – 94 % та Смілянському районі – 92 %).

 

Особлива увага приділяється усиновленню дітей. Минулого року в області усиновлено 78 дітей, з них 67 – громадянами України та 11 дітей, з яких 6 – діти-інваліди, – іноземними громадянами. Зокрема, всиновлено 8 дітей , що перебували на первинному обліку служби у справах дітей Соснівського райвиконкому м.Черкаси, по шестеро – Придніпровського райвиконкому м.Черкаси, Маньківської, Уманської райдержадміністрацій, Уманського міськвиконкому, по п'ятеро – Катеринопільської та Лисянської райдержадміністрацій», - йдеться на офіційному порталі ОДА.

 

Загалом в області у 693 сім'ях виховується 747 усиновлених дітей. 43 родини виховують по двоє усиновлених дітей, дві – по троє, одна ж виховує 4-х усиновлених дітей. Окремо слід відмітити усиновлення у вересні 2011 року родиною із Золотоніського району, де уже виховувалася усиновлена дитина, ще 4-х дітей з однієї сім'ї.

 

Фото: vidomosti-ua.com

Поділіться з друзями: