Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лют 2012

У прокуратурі звітують, що серед суддів немає хабарників

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Серед працівників судової гілки влади впродовж минулого року не виявлено фактів вчинення корупційних дій.

Про це йшлося на координаційній нараді правоохоронних органів, повідомляють у прес-службі прокуратури Черкаської області.

 

Протягом 12 місяців 2011 року слідчими органів прокуратури області з обвинувальним висновком до суду направлено 64 кримінальні справи щодо злочинів з ознаками корупції, стосовно 65 осіб.

 

Злочини з ознаками корупції та хабарництва вчинялись: у місцевих радах, їх виконавчих комітетах та органах, райдержадміністраціях, в органах внутрішніх справ та Державної виконавчої служби, суді, ДПА у Черкаській області. Упродовж 12 місяців 2011 року судами області з постановленням рішень розглянуто 51 справ щодо 54 осіб, з них обвинувальні вироки постановлено у 20 (з них направлені у звітному періоді - 13) кримінальних справах щодо 23 (14) осіб, ознака корупційних діянь в яких підтверджена; постанови про закриття кримінальних справ за нереабілітуючими підставами винесено у 22 (з них направлені у звітному періоді - 20) справах щодо 22 осіб, ознака корупційних діянь в яких також підтвердилась, у 7 (з них направлені у звітному періоді - 1) справах даної категорії щодо 7 осіб судами постановлено рішення про направлення справи на додаткове розслідування та одну особу виправдано (направлена у звітному періоді).

 

Вивченням цієї категорії справ встановлено, що як і в минулому році суб'єктами таких злочинів є в переважній більшості працівники УМВС – 13, сільські голови – 9; заступники сільського голови – 1, секретарі сільських рад – 2; ДВС – 7; податківці – 2, інші державні службовці – 12.

 

Тим часом, відсутні результати протидії корупції у банківській та фінансово-кредитній системах, у сферах приватизації, використання бюджетних коштів при реалізації державних цільових програм, державних закупівель та охорони здоров'я.


Поза увагою правоохоронців залишається корупційна діяльність держслужбовців 1-4 категорій, посадовців 1-3 категорій органів місцевого самоврядування. Повною мірою не використовуються для їх викриття і притягнення до відповідальності адміністративно-правові засоби. Не виявлено жодного факту вчинення корупційних дій працівниками судової гілки влади.

 

Фото: tsn.ua

Поділіться з друзями: