Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лют 2012

Горкун заговорив про вибори

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Секретар Черкаської міської ради вже розпочав підготовку до виборів.

Про це повідомляють у Черкаському міськвиконкомі.

 

Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що у місті Черкаси налічується більше 120 виборчих дільниць, 70% із яких розташовується на період виборчого процесу у приміщеннях комунальної власності. На сьогодні стан одного із таких приміщень за адресою вул. Хоменка,14/2 досить проблемний. Там крім інших організацій розміщується комітет самоорганізації населення та дільничні інспектори.

 

«На сьогодні стан цих приміщень просто жахливий, у КСНа та дільничних немає навіть водопроводу та каналізації. Умови праці нестерпні. Крім того, комітет організовує різні гуртки для дітей, дозвілля, свята, а проводити їх немає можливості, оскільки стіни обсипаються, покрівля протікає, підлога страшна, туалетів немає, тому що перший поверх будівлі весь перепланували під квартири. Тож і вибори тут теж уже неможливо буде проводити», – заявив секретар міської ради Віктор Горкун.

 

За його словами, питання незадовільного стану приміщень виборчих дільниць неодноразово порушувалось членами комісій на організаційних нарадах щодо проведення виборів на обласному рівні. Тому голова облдержадміністрації Сергій Тулуб дав доручення провести інвентаризацію приміщень дільничних виборчих комісій міста Черкаси та закласти кошти на необхідні ремонти у бюджет.

 

На наступній сесії міської ради 2 лютого розглядатиметься питання виділення коштів на ремонт будівлі за адресою вул. Хоменка, 14/2 та організацію окремого входу для дільничних інспекторів та КСНу. Потрібно 277,8 тис. грн.

 

Фото: tsn.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему