Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лют 2012

Черкаські лікарі вчилися боротися із дискримінацією людей, хворих на ВІЛ

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Тренінг для лікарів різного фаху та середнього медичного персоналу, метою якого було змінити ставлення медичних працівників до проблем ВІЛ/СНІДу та покращити надання медичних послуг людям, які живуть з ВІЛ/СНІДом, пройшов у Золотоніській центральній районній лікарні.

Як повідомляється на офіційному порталі Черкаської облдержадміністрації, під час тренінгу 27 учасників покращували свої знання щодо ВІЛ-інфекції, зокрема, про ризик передачі, постконтактну профілактику та стандартні застережні заходи для уникнення інфікування на робочому місці.

 

Програма тренінгів розроблена USAID/Проектом розвитку ВІЛ/СНІД-сервісу в Україні на основі кращих міжнародних практик та узгоджена з МОЗ України.

 

Під час тренінгу учасники розглянули питання з постконтактної профілактики у випадку інфікування ВІЛ на робочому місті, познайомились з принципами та практиками стандартних застережних заходів для уникнення інфікування ВІЛ, вірусами гепатиту та збудниками інших інфекцій (від пацієнта до медичного працівника і навпаки), визначили ключові поняття пов'язані з дискримінацією.

 

Тренінг проводився благодійним фондом «Інсайт» спільно з Черкаським обласним центром профілактики та боротьби із СНІДом за підтримки USAID|Проект розвитку ВІЛ/СНІД-сервісу в Україні, який виступив з ініціативою щодо проведення тренінгів для медичних працівників зі зниження стигматизації людей, які живуть з ВІЛ.

 

На завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікати міжнародного стандарту.

 

Фото: mirts.org.ua

Поділіться з друзями: