Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Січ 2012

Одарич розповів, чому неефективно використовувати соляний розчин для боротьби з ожеледицею

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич пояснив, чому в місті не варто використовувати соляний розчин для боротьби із ожеледицею.

За його словами, ця технологія досить перспективна. Для розчистки дорожнього полотна використовують не піщано-соляну суміш, а соляний розчин.

 

«Вона ефективніша, бо достатньо швидко – за лічені хвилини розтоплює сніг і кригу, що утворилися на дорожньому полотні. Але є кілька нюансів, які треба враховувати. Ефективно вона може працювати тільки на тих вулицях, де якісне дорожнє покриття і де облаштовано зливову каналізацію. Тобто, ця рідина і вода, яка утворюється в результаті розчинення снігу і криги, повинна відразу сходити з проїжджої частини, тому що через годину чи через дві буде знову замерзання, і ніякого ефекту ми не отримаємо. Тобто, це мають бути вулиці, де правильно сформований профіль і якісно покладений асфальт», - наголосив мер.

 

Також Черкасам потрібно мати спеціально облаштоване приміщення з підігрівом для приготування цієї суміші (готувати її потрібно при температурі 60 градусів, а поливати вулиці - при температурі 40 градусів). Крім того, для того, щоб розбризкувати рідину по дорожньому покриттю, необхідно мати спеціальні машини і обладнання для них.

 

«У нас лише кілька вулиць підходять для того, щоб можна було використовувати цю рідину ефективно. Немає ні автомобілів, ані приміщення. Я думаю, можливо вже навіть наступного року є сенс переходити на такий спосіб боротьби з ожеледицею, коли ми будемо мати достатню кількість вулиць і ці інвестиції в будівництво цеху і в придбання обладнання для автомобілів, окупляться. Тому що сьогодні на тих трьох-чотирьох ділянках вулиць просто нерентабельно будувати цехи і купувати автомобілі, які будуть функціонувати кілька годин за зиму», - підсумував Сергій Одарич.

 

Фото: avtodorognik.blogspot.com

Поділіться з друзями: