Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Січ 2012

У Черкаській області за одну добу виникло 5 пожеж через несправне пічне опалення

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Одразу п'ять пожеж виникло з причини порушення правил експлуатації пічного опалення. Пожежі виникали здебільш або на горищі де димоходи мали тріщини або через надмірне нагрівання печей, господарі яких не дотримувалися температурного регламенту, чи через відсутність безпечної розділки в місці перетину димовою трубою перекриття.

Про це повідомили в Управлінні МНС України в Черкаській області.

 

У селі Поташ, Тальнівського району, пожежа в житловому будинку знищила перекриття на площі 2 кв.м.. Збиток склав 1000 гривень.

 

У селі Мліїв Городищенського району пожежа в житловому будинку знищила перекриття вже на площі 10 кв.м. Збитки склали 5000 грн.

 

Вночі у селі Свинарка, Уманського району, в господарстві 37-річної жінки Вогонь знищив покрівлю будинку на площі 2 кв.м., та пошкодив саму піч. Збиток склав 5000 гривень.

 

У Чигирині, через пожежу на вулиці Б. Хмельницького, житловий будинок залишився без димоходу і без опалення. Збиток становить 500 гривень.

 

Взагалі без даху над головою залишився мешканець села Голов'ятино, Смілянського району. Пожежа в будинку пенсіонера виникла на горищі, де димохід давно мав безліч тріщин. Загорання через нічний час виявили із запізненням, тому врятувати дах будинку, який на час прибуття пожежних був повністю охоплений вогнем, не вдалось. За попередніми даними збиток від пожежі перевищив 60 тисяч гривень. Пожежні Смілянського райвідділу МНС та добровільної пожежної дружини СЕМЗ працювали на місці пожежі майже усю ніч.

 

Фото: news.if.ua

Поділіться з друзями: