Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Січ 2012

МНС запевняє, що електропостачання у Черкасах відновлено в повному обсязі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Як повідомляють в Управлінні МНС України в Черкаській області, 30 січня о 18:58 через перевантаження сталося пошкодження кабельної лінії 10 кВт розподільчої підстанції № 33 в м. Черкаси, внаслідок чого відбулось аварійне відключення 28 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВт.

Без електропостачання залишались 8 котелень, будівля СІЗО, 3 школи, 3 дитячих садка, 15 дев'ятиповерхових житлових будинків, 44 п'ятиповерхових, 1018 одно- та двохповерхових житлових будинків. Завдяки самовідданій праці аварійних бригад енергетиків, яким довелось працювати в умовах низьких температур, електропостачання споживачів було відновлено в повному обсязі впродовж двох годин.

 

Нагадаємо, що прес-секретар ПАТ «Черкаси­обленерго» Валентина Гоїк відмовилася надавати НародUA інформацію щодо того, чому не було світла, попросивши надіслати інформаційний запит. Вона також сказала, що «відключення електроенергії на дві години – це допустимо для споживачів третьої категорії, це не є «форс-мажор» і вкладається у нормативи».

 

Фото: rialemon.com.ua

Поділіться з друзями: