Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Січ 2012

На черкаському Хрещатику підсвітять фасади щонайменше п’яти будівель

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Близько трьох мільйонів гривень у цьому році планується витратити на реконструкцію кварталів по вулиці Хрещатик у Черкасах.

Про це під час прес-конференції повідомив мер Черкас Сергій Одарич.

Раніше він уже говорив про "зразкові квартали майбутнього міста", а тепер конкретизував, де саме ці квартали будуть розміщені. 

 

За його словами, йдеться про комплексний ремонт, реконструкцію пішохідних зон, дорожнього полотна та оновлення зелених насаджень.

 

«Ми хочемо зробити частину вулиці Хрещатик. Маємо реконструйоване приміщення РАЦСу, упорядкована територія довкола нього (щоправда, треба виконати ще деякі роботи по відновленню зелених насаджень). І хотілося б по Хрещатику пройти до вулиці Байди Вишневецького, підсвітивши фасади (там є чудовий ляльковий театр, приміщення старої будівлі школи № 17, художня школа, художній музей, приміщення «Черкаського краю») - відновити там тротуари, зелені насадження, замінити вуличне освітлення, зробити дорожнє полотно. І таким чином зробити ділянку – кілька кварталів, які могли б бути окрасою міста», - розповів мер.

 

Він також додав, що по вулиці Хрещатик на вихідних потрібно обмежувати рух транспорту , щоб це була пішохідна зона.

 

«На жаль, ми не маємо достатніх транспортних артерій для того, щоб в усі дні припинити там рух транспорту. Адже Хрещатик бере на себе значне транспортне навантаження. Крім того, там розміщуються низка організацій, тому перекрити рух повністю – це неможливо. А на вихідні дні, я вважаю, це і можливо і потрібно», - зауважив Сергій Одарич.

 

Щодо кошторису робіт, то, за його словами, планується втратити близько 2-3 мільйонів гривень.

 

«Будемо здійснювати змішане фінансування – у тому числі будемо залучати кошти приватних підприємців, будемо просити їх взяти на себе частину видатків, пов'язаних із упорядкуванням прилеглої до їх закладів території», - підсумував міський голова.

 

Нагадаємо, що в цьому році на Хрещатику завершили реконструкцію Палацу одружень. На фасаді будівлі встановили художню підсвітку. Саме завдяки цьому Палац одружень потрапив у п'ятірку художньо освітлених будівель України за версією журналу «Фокус».

 

Фото: questrum.livejournal.com

Поділіться з друзями: