Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Січ 2012

Палац одружень потрапив до п’ятірки найкрасивіших архітектурних шедеврів України

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Колишній маєток Адріана Щербини, в якому нині розміщується черкаський Палац одружень, за рейтингом всеукраїнського щотижневика «Фокус», потрапив до п'ятірки найкрасивіших архітектурних шедеврів, які декоровані підсвіткою. Будівля початку ХХ століття із ажурними арками та декоративними колонами є однією з візитівок міста. Також до ТОП-5 потрапили: харківський фонтан, ратуша у Мукачево, Собор Олександра Невського із Кам'янець-Подільського та запорізька Дніпрогес.

Як повідомляють у Черкаському міськвиконкомі, художню підсвітку на фасаді черкаського Палацу одружень встановили минулого року. На будівлі розташували близько тридцяти металогалогенових прожекторів європейського виробництва. Для оздоблення обрали прямокутні ліхтарі «теплого» жовтого та білого кольорів. Головний акцент у підсвітці будівлі був зроблений на виділенні нерівностей, зокрема, колон, барельєфу та ліпнини. Що ж до реставрації будівлі в цілому, то нині вона на завершальній стадії.

 

odr

 

Нагадаємо, у Черкасах частина будівель, які є пам'ятками архітектури, має художнє освітлення. Це споруда, в якій розташований ресторан «Ботічеллі», будівля музею Кобзаря, приміщення Черкаської обласної ради (навпроти співочого фонтану з боку вулиці Хрещатик), будівля музичного училища. У планах мерії освітити решту історичних будівель та декорувати освітленням Пагорб Слави.

 

Фото: Сергій Криниця

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему