Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Січ 2012

На черкаських вулицях до кінця року з’являться покажчики назв

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах суттєвих змін зазнають покажчики назв вулиць, провулків, площ та номерів будівель. Віднині вони будуть виконуватись в єдиному стилі, зокрема щодо розміру та форми таблички, кольору, шрифту, матеріалу виготовлення, елементів кріплення, а також місця розташування на будівлі чи паркані тощо. Усе це передбачено рішенням виконавчого комітету «Про затвердження вимог та рекомендацій до дизайну адресного господарства м. Черкаси».

Про це повідомили в Черкаському міськвиконкомі з посиланням на начальника відділу дизайну міського середовища Оксану Поліщук.

 

За її словами, питання щодо упорядкування покажчиків назв вулиць чи номерів будинків назріло вже давно. Оскільки більшість з них розміщена досить хаотично, а подекуди – й відсутня взагалі. Тому доволі складно орієнтуватись – де розташована та чи інша будівля. Виправити існуючу ситуацію покликані затверджені вимоги та рекомендації до дизайну адресного господарства м. Черкаси.

 

Нові покажчики  виконуватимуться  в гамі двох кольорів: білого та темно-коричневого. У лівій частині таблички розташовуватиметься герб міста Черкаси. Назви вулиць та номери будівель можуть виконуватися на одній або на двох окремих табличках, розмір яких варіюється в залежності від кількості літер та цифр.

 

ewqewq

 

Приміром, для вулиці, в назві якої кількість літер від 4 до 7  табличка має бути розміром 530 х 200 мм. А от якщо назва містить від 12 і більше літер, то це вже – 1025 х 200 мм. Те саме стосується і номерів будівель.

 

До речі, покажчики назв вулиці з номерами будівель громадських установ (медичних, освітніх, закладів соціального, побутового і культурного призначення) мають підсвічуватись. Це має бути акриловий короб з власним внутрішнім підсвічуванням розміром 1000 х 300 мм.

 

Міська влада виготовить та встановить покажчики назв вулиць, провулків, площ, номерів будівель, які перебувають в комунальній власності міста. А от фізичним та юридичним особам, які мають у власності будинки та споруди, рекомендовано самостійно виготовити і встановити покажчики назв вулиць, провулків, номерів будівель відповідно до вимог. Зокрема, за попередніми підрахунками, виготовлення однієї таблички коштуватиме близько 100 гривень.

 

Оксана Поліщук відзначає, що нові покажчики   мають з'явитись на всіх житлових, комерційних, промислових об'єктах та громадських установах вже до кінця цього року. За виконанням рішення щодо облаштування нових покажчиків поблизу власного домоволодіння, установи чи підприємства  слідкуватиме муніципальна інспекція.

 

Детальну інформацію про нові вимоги та рекомендацій до дизайну адресного господарства м. Черкаси можна дізнатись у відділі дизайну міського середовища  за тел. 45-71-62.

 

Фото: tsn.ua

Поділіться з друзями: