Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Січ 2012

Майже 400 тисяч гривень витратить міська влада Черкас на купівлю патрульних автомобілів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На вулицях Черкас побільшає патрулів та патрульних автомобілів, які охоронятимуть правопорядок.

Про це у своєму Інтернет-щоденнику повідомив секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун.

 

За його словами, посилення охорони правопорядку у місті - ініціатива міської влади. Зважаючи на зростання у Черкасах кількості правопорушень (на 18,5% -  за минулий рік), міська влада вирішила кардинально вплинути на ситуацію.

 

«Заплановано створення двох потужних громадських формувань – на кожен із районів міста - які  допоможуть забезпечувати охорону правопорядку. Після напрацювання методики їх роботи, її буде передано комітетам самоорганізації населення - для створення на їх територіях власних  громадських формувань. Свого часу у місті уже було створено 23 громадських формування – але далі отримання ними посвідчень на право мати травматичну зброю (які їм видавали за гроші обидва райвиконкоми, що мали їх курувати), справа не пішла. Тепер повноваження виконкомів перейшли до міста – і ми плануємо запровадити  спільні патрулювання – правоохоронців та учасників громадських формувань», - розповів Віктор Горкун.

 

Таким чином, якщо сьогодні кожен патруль складається із двох правоохоронців, то невдовзі буде запроваджено патрулювання у складі одного міліціонера та двох дружинників. Тож, кількість патрулів автоматично збільшиться удвічі.

 

Крім того, місто планує закупити 6 авто для служби охорони громадського порядку – на 397 тисяч гривень. Але ці службові авто не будуть передаватися   правоохоронцям, а надаватимуться для проведення патрулювання. Сьогодні місто охороняє 8 патрульних автомобілів.

 

«Вирішили також забезпечити усіх дільничних інспекторів міста приміщеннями та оргтехнікою, яку вони використовуватимуть спільно з комітетами самоорганізації населення. На це у проекті бюджету передбачено 146 тисяч гривень.
Також, заплановано відновлення роботи громадських комісій у справах неповнолітніх. Іще один захід посилення безпеки у Черкасах, який заплановано здійснити цьогоріч – встановлення   стаціонарних турнікетів огорожі уздовж проїжджих частин магістралей міста – переходити дорогу у невстановлених місцях стане неможливо. Цей захід спільно проводитимуть Департамент ЖКГ міськвиконкому та  УДАІ УМВС України у Черкаській області», - повідомив секретар міської ради.

 

Ще 162 тисячі гривень заплановано на встановлення відеоспостереження у
місцях проведення масових заходів.

 

«Усі перераховані заходи щодо посилення охорони правопорядку увійшли до Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Черкаси на 2012 рік, яку, разом із бюджетом міста на 2012 рік, розглядатиме наступна сесія міськради, що відбудеться 2 лютого», - підсумував Віктор Горкун.

 

Фото: segodnya.ua

Поділіться з друзями: