Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Січ 2012

Психолог МНС радить, як пережити морози

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На офіційному сайті Управління МНС України в Черкаській області з'явилися поради для черкащан щодо того, як пережити морози.

Психолог, начальник відділення психологічного забезпечення та роботи з особовим складом Леся Коротяєва радить, як пережити морози з найменшими нервовими хвилюваннями та наріканнями на природу:

 

psyh

1.  Спробуйте, вийшовши з теплої квартири, не бігти стрімголов на холодну вулицю, постійте кілька хвилин в під їзді, коридорі, доторкніться легенько долонею, що не одягнута в рукавичку, до холодних предметів, завдяки тактильним відчуттям відбудеться нерізке перелаштування організму на холоднечу.

 

2.  Вийшовши на вулиць скажіть собі: « Так, дійсно холодно, але  ж в цей день, через декілька місяців буде літо, і буде тепло, я буду на морі, і буде пекти сонце і т.д. Це все тимчасово, я це переживу».

 

3.   Ідучи по вулиці згадайте вірш, який Ви неодмінно вчили в школі О.С. Пушкіна «Мороз и солнце, день чудесный».

 

4. Розправте плечі, не опускайте голову. Уявіть, що сильний вітер - це ваші проблеми, перед якими Ви не пасуєте, різкий холод - це перепони, що стоять на шляху до досягнення цілей. Ідіть вперед і не скоряйтеся обставинам.

 

5. Купіть в магазині, ті фрукти, які нагадують літо. Бажано, щоб це був яскравий апельсин чи банан, адже це частинка літа і хорошого настрою. Тримайте їх на робочому столі.

 

6.  Зробіть заставку на робочому столі вашого комп'ютера зимовою, адже цей період року скоро закінчиться, нехай він буде приємним, бо він частинка вашого життя.

 

7.  Не нарікайте на морози, адже ви впускаєте в своє сприйняття неприємну емоцію – жалість. Вам це непотрібно. Низькі температури уже стали рідкістю у нашій кліматичній зоні.

 

8.  Використовуйте порівняння. В Україні холодно, але ж є такі куточки земної кулі де ще холодніше, і там теж якось живуть люди.

 

«Живіть із вдячністю в душі за ще один день, який би він не був - морозний чи спекотний, адже це ваш день, і сонце світить теж для вас, і завтра неодмінно буде», - підсумовує Леся Коротяєва.

 

Фото із офіційного сайту УМНС та liveinternet.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему