Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Січ 2012

Тулуб хоче віддати хасидам приміщення синагоги в Умані

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб заявив про те, що хасиди мають право використовувати приміщення синагоги в Умані.

Про це повідомляє офіційний портал Черкаської облдержадміністрації.

 

«Сьогодні, в день коли увесь світ відзначає сумні роковини Голокосту, я ще раз заявляю, що релігійна громада хасидів має повне право використовувати як дім молитви колишнє приміщення синагоги, в якому молився цадик Нахман. Це моя принципова позиція», - сказав Сергій Тулуб.

 

В облдержадміністрації нагадують, що зазначена земельна ділянка знаходиться за адресою: м.Умань, вул. Радянська, 49, її площа складає близько 4 га. На цій ділянці з 1957 року розташований приладобудівний завод «Мегомметр», зокрема один з цехів знаходиться в будівлі колишньої синагоги. Господарський суд Черкаської області 22 грудня 2011 року скасував продаж Уманською міською радою земельної ділянки площею 4 га із будівлею колишньої синагоги заводу «Мегомметр» за позовом управління культури Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Як повідомив заступник начальника управління культури обладміністрації - начальник відділу охорони культурної спадщини, музейної справи та з питань релігій Микола Суховий, суд задовольнив всі вимоги, викладені управлінням в позовній заяві: скасував акт купівлі-продажу ділянки, скасував державний акт на землю, зобов'язав підприємство повернути земельну ділянку у власність міста, а міськраду – повернути підприємству сплачені за землю 1 мільйон 881 тисяч гривень.

 

Фото: radiosvoboda.org

Поділіться з друзями: