Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Січ 2012

У Черкаській області безробітні прибиратимуть села за гроші фермерів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Орендарів сільськогосподарських угідь потрібно залучати до упорядкування територій сіл.

Про це заявив заступник голови Черкаської облдержадміністрації Володимир Вовченко, повідомляють у Черкаському прес-клубі.

 

«В цьому році нам потрібно організувати роботу таким чином, щоб максимально залучити фінансові і людські ресурси до проведення громадських робіт, в тому числі з благоустрою. В першу чергу це стосується виділення коштів з місцевих бюджетів на проведення громадських робіт.  Необхідно забезпечити фінансування витрат на організацію і проведення оплачуваних громадських робіт у співвідношенні: 50% - за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та 50% - за рахунок коштів роботодавців і місцевих бюджетів», - розповів Володимир Вовченко. 

 

За його словами, особливу увагу слід звернути на приведення до ладу придорожніх смуг,  які прилягають до орендованих земель. 

 

«Схема роботи повинна бути такою:  місцеві органи влади проводять відповідну роботу по залученню орендарів до  проведення громадських робіт, кошти виділяють орендарі, а безробітних направляє центр зайнятості», - переконаний заступник голови облдержадміністрації.

 

Нагадаємо, що в Будинку Рад відбулося розширене засідання Черкаського обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення, в якому беруть участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації,  заступники голів райдержадміністрацій, заступники міських голів, представники служби зайнятості. Засідання проводилося у рамках підготовки наступної сесії обласної ради, на розгляд якої буде представлений Проект обласної програми зайнятості населення на 2012-2014 роки.

 

Фото:·perec.in.ua

Поділіться з друзями: