Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Січ 2012

Конституційний Суд пропонують «переселити» в Жашків

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Член фракції НУ-НС Геннадій Москаль пропонує парламенту змінити місцезнаходження Конституційного суду і "переселити" установу з Києва у Жашків (Черкаська область).

Як повідомляє «Лівий берег», депутат заявив, що в четвер зареєстрував у парламенті відповідний законопроект № 9752 і пояснив свою ініціативу недавнім рішенням Конституційного Суду, прийнятим за зверненням Жашківської районної ради.

 

«Якщо за зверненням Жашківської райради Конституційний Суд приймає рішення і перекреслює всі зусилля парламенту по боротьбі з корупцією серед чиновників вищої ланки, то такому суду у Жашкові і місце!», - заявив Геннадій Москаль. Крім того, він зазначив, що в багатьох країнах конституційні суди перебувають поза столицею.

 

Тексту законопроекту немає на сайті Верховної Ради, проте там вказано, що «проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про Конституційний Суд України» (щодо місцезнаходження КСУ) ... передано на розгляд керівництву» 26 січня.

 

vr

 

Згідно з повідомленням «Лівого берега», колишній очільник парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко вважає, що таке рішення Конституційного Суду сприяє корупції у владі.

 

Як уже повідомляв НародUA, Жашківська районна рада звернулася до Конституційного Суду України з клопотанням дати офіційне тлумачення щодо того, що слід розуміти під інформацією про особисте і сімейне життя, зокрема, чи належить така інформація до конфіденційної інформації про особу, чи є збирання, зберігання, використання та поширення інформації про особу втручанням в її особисте і сімейне життя.

 

Фото: iloveukraine.com.ua

 

 

Поділіться з друзями: