Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Січ 2012

Мерія візьме на себе частину витрат з утримання черкаського муніципального оркестру

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаський муніципальний духовий оркестр планують приєднати до міського будинку культури імені Івана Кулика і перевести його у статус аматорського художнього колективу. За умови вмілої організації концертної діяльності оркестр повноцінно функціонуватиме. У цьому випадку місто зможе взяти на себе частину витрат: надання приміщення для репетицій, придбання музичних інструментів, сценічних костюмів та виплату заробітної плати директору і диригенту колективу.

Про це повідомляють у Черкаському міськвиконкомі з посиланням на начальника управління культури Валентину Шепецьку.

 

«У міській програмі святкувань на цей рік передбачені видатки на організацію виступів оркестру, обслуговування свят, фестивалів, паркових програм тощо. Таким чином, усі необхідні для міста послуги будуть оплачені», – розповіла Валентина Шепецька.

 

Окрім того, досвід інших країн (Німеччини, Грузії, Польщі) демонструє, що ніде не утримують подібних колективів. Муніципалітети мають дуже обмежені можливості щодо фінансової підтримки будь-яких установ культури і організацій. Вони оголошують відкритий конкурс пропозицій для проведення культурних заходів. Це одна із можливостей, яка надається законом муніципалітету для підтримки культурних заходів. Щодо фінансування творчих колективів (наприклад, муніципальних духових оркестрів), то воно взагалі відсутнє.

 

Тож зміна правової форми функціонування черкаського муніципального духового оркестру не буде підставою для розпуску колективу, а лише дасть змогу працювати та розвиватися йому в інших організаційних умовах.

 

Фото: festival.1september.ru

Поділіться з друзями: