Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Січ 2012

Леонід Запорожець повідомив, що черкаські підприємці беруть участь в попереджувальному страйку

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Керівник "Черкаської міської профспілки підприємців, працівників торгівлі, громадського харчування та послуг" Леонід Запорожець повідомив, що черкаські підприємці беруть участь у всеукраїнському попереджувальному страйку підприємців, що відбудеться завтра 26 січня. Представники малого та середнього бізнесу вимагатимуть на рік "заморозити" штрафні санкції щодо них.

Зокрема, підприємець Леонід Запорожець зазначив:

 

"Завтра буде попереджувальна забастовка підприємців. Це ніяка не політична акція. Справа в тому, що підприємців ждуть великі штрафи, жде проект закону про внутрішню торгівлю, який буде дозволяти з перевіркою прийти будь-коли до підприємця в офіс, в квартиру, конфіскувати товари… Великі штрафи нас чекають…
Навіть якщо ви в якійсь декларації допустили невелику помилку, то якщо не зараз, то потім податковій спустять плани і вас почнуть штрафувати. Невірні дані – від 500 до семи тисяч штрафу. Будьте готові до цього. Завтра з’їжджаються представники з усієї України. Це тільки попереджувальна забастовка. Ми хочемо, щоб на цілий рік заборонили ці божевільні штрафи. Це бєспрєдєл буде. Не будеш платити штраф – будуть квартири забирати", - сказав Леонід Запорожець.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: