Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Січ 2012

У Черкасах, Смілі та Умані створять пункти обігріву городян

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, на більшій частині території країни, починаючи з 26 – 27 січня 2012 року, прогнозується пониження температури повітря до 25 градусів морозу, яке утримається до початку лютого.

Як повідомили в Управлінні МНС України в Черкаській області, задля обігріву в разі різкого зниження температури повітря попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеним верствам, сьогодні 25 січня в трьох містах області управління МНС у взаємодії із органами виконавчої влади розгорне мобільні пункти обігріву та психологічної допомоги населенню.

 

Намети планується встановити в Черкасах, Смілі та Умані. У Черкасах пункт обігріву буде встановлено на території Парку Перемоги поряд із центральним входом.

 

Відтепер, цілодобово, кожен бажаючий, відвідавши намет МНС, зможе не лише зігрітися біля пічок-буржуйок, але і підтримати сили. Планується, що соціально-незахищені верстви населення зможуть отримати  бутерброди та випити гарячого солодкого чаю. Крім того в наметі чергові лікар та психолог, будуть здійснювати постійний прийом, щоб у разі потреби надати людям необхідну медичну і психологічну допомогу. Також рятувальники із відвідувачами будуть проводити навчання щодо перебування на вулиці під час морозної погоди, а також надання першої медичної допомоги у разі відмороження.

 

Цей мобільний пункт обігріву діятиме протягом усього періоду сильних морозів.

 

Фото з сайту УМНС України в Черкаській області

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему