Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Січ 2012

У центрі Канева - смертельна небезпека

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

У Каневі громадськість б'є на сполох – люди вимагають від влади закрити каналізаційні колодязі, які тривалий час лишаються відритими у центрі міста.

«Використовуються всі методи впливу на місцевих чиновників. Випробували навіть місцеве ноу-хау: закликали виконати громадянський обов'язок і інформували депутатів міської ради за допомогою SMS через Інтернет», - повідомляють на сайті kanev.info.

 

kdo1

 

У центрі міста, неподалік від будівлі міської адміністрації, вже не перший рік відкритими лишаються п'ять технічних і один каналізаційний колодязі. Глибина кожного з них - близько трьох метрів.

 

kaniv1

 

«Зараз, коли сніг повністю вкрив ці небезпечні об'єкти, то це реальна гра зі смертю кожного, хто сам того не підозрюючи, проходить повз них. Це ходіння по мінному полю в центрі міста. 12 січня місцеві чиновники відреагували на звернення з приводу відкритих колодязів. В офіційній відповіді на представлені фотоматеріали вони запевнили громадськість, що усвідомлюють свою юридичну і моральну відповідальність, якщо хтось з мешканців міста постраждає або загине через відкритий каналізаційний чи технічний колодязів. Проте відтоді минуло чимало часу, а ситуація так і не змінилася», - наголошують на громадському форумі.

 

kaniv4

 

Канівчани нагадують можновладцям, що згідно статті 367 Кримінального кодексу України (Службова недбалість), невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків, несумлінне ставлення до них, яке спричинило тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

 

kaniv2

 

Інформація та фото: http://kanev.info/

Поділіться з друзями: