Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Січ 2012

Луначарку й Соснівку з’єднають дорогою

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У цьому році в Черкасах планується здійснити комплекс робіт по реконструкції та будівництву доріг.

Про це повідомив мер міста Сергій Одарич.

 

«На цей рік ми плануємо виконати в повному обсязі ті роботи, які закладалися в програму випуску муніципальних облігацій. Крім того, ми плануємо виконати реконструкцію проспекту Хіміків, зараз замовляються проектні роботи – від кільця до вулиці Першотравневої. Плануємо зробити по всій довжині вулицю Енгельса. Також плануємо з'єднати Луначарку із Соснівкою шляхом продовження вулиці Менделєєва», - розповів Сергій Одарич.

 

За його словами, зараз також поновлюється проект вулиці Героїв Дніпра – його робити три роки тому, але оскільки змінилися ціни, то виникла потреба зробити корегування цього проекту.

 

«Якщо встигнемо здійснити корегування проекту, то будемо проводити тендер і в цьому році розпочинати роботи - прокладати дощову каналізацію. Корегуємо проект по вулиці Сурікова. У нас є попередні домовленості  з депутатами від Черкас, що на вулицю Сурікова ми доб'ємося співфінансування із Державного бюджету, тому що вулиця має не лише міське значення, а й слугує для транзитного забезпечення, тому тут логічно залучати кошти із Держбюджету», - підсумував Сергій Одарич.

 

Фото: volynnews.com

Поділіться з друзями: