Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Січ 2012

Прибирати сніг заважають припарковані автомобілі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Близько сорока одиниць техніки вже третю добу борються з навалою снігу в Черкасах. Комунальники працюють і вдень, і, особливо, вночі, коли на вулицях менше транспорту. Прочистка здійснюється разом з посипанням доріг та прибудинкових територій піщано-соляною сумішшю. Як повідомляють у Черкаському міськвиконкомі, за минулу добу було використано близько 240 тонн солі й піску.

За словами директора департаменту житлово-комунального комплексу Олександра Риджаніча, зараз посипані та розчищені центральні вулиці та перехрестя міста.

 

«Нині працівники комунальної галузі працюють над прибиранням снігу на зупинках, у провулках та у дворах будинків. Єдине, що гальмує нашу роботу – це припарковані обабіч доріг та біля під'їздів автомобілі. Оскільки наші трактори не можуть потрапити у такі вузькі проїзди. Тому прохання до жителів, ставити свої автівки так, щоб у нас була змога виконувати свою роботу і звільнити місто від снігової навали», - зауважив Олександр Риджанич.

 

Сніг планують прибрати за два-три дні до морозів, які за прогнозами синоптиків очікуються вже під кінець тижня. Крім того, у Черкасах визначено місця, куди необхідно вивозити сніг. Це стосується підприємств та організацій, у яких велика площа прилеглої території і відповідно може зібратись значна кількість снігу. Комунальні служби теж вивозять сніг у визначені місця, зокрема:

 

  • територія колишнього військового полігону (заїзд  з вул. Сумгаїтської навпроти супермаркету «Фуршет»);
  • городи на перехресті вулиць Одеської та Онопрієнка (заїзд  з вул. Смаглія);
  • територія, прилегла до сміттєперевалочної станції по просп. Хіміків;
  • територія за аеропортом по вул. Смілянській;
  • територія колишнього авторинку  по вул. Дахнівській;
  • територія поруч із гіпермаркетом «Епіцентр» по вул. 30 років Перемоги (заїзд з кільця по вул. Сумгаїтській праворуч);
  • колишній кар'єр забору піску навпроти кафе «Марина» по вул. Г. Дніпра.

 

Якщо ви помітили, що сніг не прибирається та не вивозиться – телефонуйте в оперативну службу Черкаської міської ради за номерами: 1505 або (050)464-60-60.

 

Фото: siver.com.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему