Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Січ 2012

«Черкаський облавтодор» відповідатиме за зниклий асфальт

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Дочірнє підприємство «Черкаський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», яке влітку здійснювало ремонтні роботи на бульварі Шевченка в Черкасах, відповідатиме за неякісне виконання робіт, а також за зниклий шар асфальтного покриття (його знімали перш ніж покласти новий асфальт).

Про це заявив міський голова Черкас Сергій Одарич. За його словами, у мерії є чимало претензій до якості виконаних робіт.

 

«На перший погляд ніби зроблено добре, але насправді підрядник не виконав головні вимоги – не здійснив профілювання дорожнього полотна. А коли пройшли дощі, ми бачимо, що на новому покритті ті самі калюжі, причому в деяких місцях вони стали навіть більшими. Ми виставили претензії «Автодору». І ми не погодили і не підписали акт виконаних робіт. Також ставимо питання про те, що підрядник має навесні за власний кошт ці роботи виконати якісно», - сказав С. Одарич.

 

Він також розповів, що міськвиконком звернувся до прокуратури.

 

«Близько половини того старого асфальту, який знімався на бульварі під час фрезерування дороги, кудись зникло. Місто отримало лише частину, а решту вивезено в невідомому напрямі. Тому ми звернулися до прокуратури, зараз проводиться перевірка, і ми будемо вимагати, щоб оскол був повернутий», - підсумував мер.

 

Оскол у Черкасах використовують для замощення вулиць та провулків, де немає твердого покриття. Зокрема, після ремонту доріг на вулицях Котовського, Ільїна та Хрещатик за допомогою вторинного матеріалу було здійснено замощення на 16 вулицях і провулках загальною площею близько 20 тисяч квадратних метрів.

 

«Місто не має ресурсів зробити повноцінне асфальтне покриття, але покриття осколом дає можливість створити нормальні умови для пересування цими провулками, принаймні на кілька років», - запевнив С. Одарич.

 

Фото: 4725.ru

 

Поділіться з друзями: