Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Січ 2012

Володимир Гуменюк заявив, що фермери та український бізнес категорично проти продажу землі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Чергове засідання своєї розширеної Ради Всеукраїнське об'єднання ветеранів вирішило провести у Черкасах. Голова об'єднання ветеранів Володимир Гуменюк пояснив це тим, що організація хоче використати досвід об'єднання опозиційних партій та організацій у Черкаській області та поширити його в інших регіонах.

Крім того, керівник Всеукраїнського об'єднання ветеранів повідомив, що громадська організація буде звертатися в усі державні органи, зокрема і до Верховної Ради, щоб не допустити набуття чинності закону про продаж землі.

Як заявив Володимир Гуменюк, позицію Всеукраїнського об'єднання ветеранів сьогодні підтримали малий і середній бізнес, а також усі фермерські господарства України.

За його словами, купити землю в Україні зможуть не фермери чи здоровий український бізнес, а та категорія "олігархів-латифундистів", яка "награбувала в народу", а тепер хоче "скупити всю землю".

Володимир Гуменюк нагадав досвід Чилі, Індії та Бразилії, в яких дозволили продавати землю, після чого громадяни країн перетворилися в "бомжів" та "рабів", а на землі сьогодні процвітає наркобізнес.

Поділіться з друзями: