Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Січ 2012

На Хорошковського в Черкасах покладають великі надії

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мер Черкас Сергій Одарич задоволений тим, що міністром фінансів став Валерій Хорошковський.

Про це міський голова сказав журналістам під час прес-конференцї.

 

«Валерій Іванович – це людина, яка реально ходить по землі, і яка знає про реальні проблеми. Півтора роки спроб поспілкуватися з Федором Ярошенком показали, що він просто не розуміє, що таке державний бюджет, і що таке місцеві бюджети, який між ними взаємозв'язок і так далі», - розповів С. Одарич.

 

За його словами, спілкування із екс-міністром фінансів було далеко не конструктивним.

 

«Він вважав, що ресурси місцевих бюджетів – це якийсь додатковий фінансовий ресурс, надлишок, ніби тут жиріємо на цьому всьому. От таке сприйняття – ми скільки спілкувалися з попереднім міністром... «Та у вас там є додаткові гроші, перекиньте на вчителів те, що ми вам не додали, чи на лікарів чи на дитсадки». Так не повинно бути», - переконаний С. Одарич.

 

Натомість, із Валерієм Хорошковським він знайомий уже 10 років і вважає нового Міністра фінансів «адекватним».

 

«Він розуміє, що нічого не береться з нічого, що якщо ми хочемо мати якусь послугу, то ми повинні розуміти, звідки береться її оплата. Я планую, що найближчі два тижні ми з ним зустрінемося – я зустрінуся як віце-президент Асоціації міст - і поговоримо якраз про проблеми фінансування делегованих повноважень, по співпрацю державного і місцевих бюджетів. Принаймні, поки що ми з колегами – із міськими головами інших міст готуємо пропозиції, я думаю, що нам вдасться у цьому році знайти порозуміння з Урядом – у тому числі й по перекриттю «дірки» в бюджеті», - підсумував С. Одарич.

 

Фото: tsn.ua

Поділіться з друзями: