Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Січ 2012

Мер Черкас розказав Януковичу, Азарову та Литвину про «дірку в бюджеті»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич стверджує, що Міністерство фінансів досі приховувало інформацію щодо існування дефіциту в Державному бюджеті.

Про це мер сказав сьогодні під час прес-конференції.

 

«Я минулого тижня спрямував листа Президенту, Прем'єр-міністру і голові Верховної Ради з приводу того, на скільки часу держава залишила бюджетні установи без фінансування – у середньому це 2-3 місяці. По соціальному захисту – 4 місяці, по фізкультурі і спорту – 10 місяців без фінансування. І я вам скажу, що в Уряді ніхто про це не знав. Коли я спілкувався і показував ці всі речі, то там був просто шок. Міністерство фінансів приховувало те, що в бюджеті є «дірка», приховувало навіть від Прем'єр-міністра», - сказав С. Одарич.

 

За його розрахунками, дефіцит становить десь близько 32 мільярди гривень. Тоді як в кулуарах називають ще більшу цифру.

 

«За моїми оцінками існує дефіцит на 32 мільярди по Україні. Йдеться про недофінансування галузей освіти та охорони здоров'я. На рівні заступників міністра фінансів говорять про дефіцит у 50 мільярдів. Але це неофіційно, в коридорі говорять. А в офіційних документах, які йдуть Президенту, Прем'єр-міністру і Верховні Раді, кажуть, що немає дефіциту», - підсумував мер Черкас.

 

Зображення: old.oko.kz

Поділіться з друзями: