Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Січ 2012

Візьміть участь у фотоконкурсі і виграйте поїздку до Чернівців

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Фотоконкурс є частиною Всеукраїнського конкурсу «Україна у Європі, Європа в Україні: очима молоді — 2011-2012» і тематично з ним пов'язаний. Організатором регіонального конкурсу є Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр за підтримки ГО «Український Народний Дім в Чернівцях».

Про це повідомляє Ресурсний центр «Гурт».

 

Учасниками може бути молодь 14-35 років. Роботи подаються в електронному вигляді + відомості про автора (а також, можливо, коментарі) на електронну скриньку rhall@library.kr.ua та копію mrc.ck.ua@gmail.com з темою листа «Фотоконкурс». Кількість робіт, поданих одним учасником, не обмежується.

 

Розмір фото (файлу) — не менше 2 Mb. Термін подання робіт — до 15 лютого 2012 року. Головними критеріями оцінки робіт є тематична відповідність, повнота і оригінальність розкриття теми. Переможцями конкурсу стають автори трьох кращих робіт з числа поданих з усіх областей-учасників конкурсу.

 

Нагородою за перемогу у фотоконкурсі є поїздка до Чернівців та зустріч з учасниками ІІ туру конкурсу «Україна у Європі, Європа в Україні: очима молоді — 2011-2012» (орієнтовний термін — квітень 2012 року). Проїзд, проживання та харчування за рахунок організаторів Всеукраїнського конкурсу.

 

Подробиці можна дізнатися у Сергія Слинька (Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр serslin@gmail.com

Телефони: 0472 360059, 0938633688, 0674731152

http://www.mrc.ck.ua/

 

Фото: molbuk.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему