Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Січ 2012

Борис Юхно презентував «Черкаські місторії…»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах відбулася презентація книги відомого журналіста Бориса Юхна «Черкаські місторії: Мандрівки у часі від Соснівки до Кривалівки».

Як розповів автор, книгу він писав упродовж майже 5 років. Власне, розділами «Місторій» стали публікації у газетах «Новини тижня», «Молодь Черкащини» та «Акцент».

 

«Видання цієї книги стало можливим за підтримки моїх щирих друзів: дружини Інни, яка взяла на себе усю комп'ютерну складову роботи, упорядкування матеріалу та безліч важливих дрібничок; дочки Каті, яка проілюструвала видання фотографіями сучасних Черкас; директора КП «Облархбюро» Галини Свідерської, яка люб'язно надала унікальні фотоматеріали з історії міста 50-60 років минулого століття; тележурналістів Алли Демченко та Олександра Марченка, які надихнули до написання книги; головного редактора газети «Акцент» Тетяни Пархоменко, яка презентувала видання на сторінках газети; Віталія Лопатюка, який підготував фотоматеріали до друку; Євгенія Шмагайла, який виконав чудову, як на мене, обкладинку; літературного редактора Світлани Хорошко, толерантної до текстів. Дякую, друзі, з мене кава», - написав Борис Юхно у післямові до книги.

 

Тираж «Місторій» - 1000 примірників (книга вийшла у видавництві «Брама-Україна»).

Поділіться з друзями: