Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Січ 2012

Мерія звітує, що пологові будинки успішно об’єднали

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Усі 650 посад колишнього першого та другого пологових будинків Черкас автоматично були переведені у новостворений комунальний заклад Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини».

«Жоден з працівників не був скорочений чи звільнений, переважна більшість залишилася працювати на своїх посадах. Нині у трудових книжках персоналу були зроблені відмітки про переведення їх на роботу в Центр. Про це медики були повідомлені відділом кадрів та адміністрацією», - розповів директор департаменту охорони здоров'я Черкаського міськвиконкому Олег Стадник.

 

За словами головного лікаря «Центру матері та дитини» Володимира Зеленька, зараз нова структура працює без збоїв, і послуги черкасцям надаються у тому ж режимі, що й до реорганізації.

 

«На базі другого пологового будинку будуть прийматися складні та проблемні пологи. А колишній перший пологовий спеціалізуватиметься на звичайних пологах. Хоча, за потреби, кожен із підрозділів «Центру матері та дитини» зможе провести необхідне оперативне втручання», - сказав В. Зеленько.

 

Колишній керівник другого пологового будинку Василь Габро став заступником головного лікаря з поліклінічної роботи та втрати працездатності. Його коментар мерія не подає.

 

У Черкаському міськвиконкомі нагадують, що реорганізація була потрібна, щоб місто змогло зекономити кошти, насамперед на адміністративних витратах, оскільки можливості одразу двох пологових будинків на повну не використовуються.

 

Фото: mukachevo.net

Поділіться з друзями: