Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Січ 2012

У Черкасах футболісти проводять майстер-класи для школярів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах продовжують популяризувати фізичну культуру та спорт серед школярів. Активно набирає обертів спільний проект департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та футбольного клубу «Славутич». Професійні футболісти в школах проводять майстер-класи з футболу.

На Водохреще спортсмени завітали в загальноосвітній навчальний заклад № 30. Урок фізкультури для учнів п'ятих класів провели півзахисники Олександр Лобов та Олексій Шуляк. Футболісти навчали дітей правильності виконання вправ, серед яких жонглювання м'ячем, відпрацювання точного пасу, ведення м'яча із завершальним ударом. Найцікавішим елементом уроку став поєдинок між хлопчаками та збірною дівчат і гостей-футболістів. Перемогу у матчі здобули останні, вирішальні м'ячі, до речі, забили саме дівчата.

 

«Я і ще три хлопчики з нашої школи займаємося футболом у дитячо-юнацькій спортивній школі «Дніпро-80». Я дуже радий, що сьогодні до нас завітали футболісти з ФК «Славутич». Ми відвідуємо матчі за їхньої участі, вболіваємо за них», – розповів учень 5-го класу Дмитро Мельник.

 

Наприкінці зустрічі гості подарували кожному учневі яскравий буклет про футбольний клуб та футбольні м'ячі.

 

«Приємно, що у нашій школі провели такий майстер-клас. Тут я працюю із середини 80-х років і це фактично перший подібний захід. Звісно, ця зустріч сприятиме бажанню школярів зайнятися спортом», - розповів директор школи Микола Базилевський.

 

Такі уроки організатори планують провести в усіх школах міста. До цього майстер-клас відбувся в школі № 22.

 

Інформація надана Черкаським міськвиконкомом. 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему