Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Січ 2012

Павленко каже, що права дітей-сиріт найкраще забезпечуються у шести областях

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко стверджує, що права дітей-сиріт найкраще забезпечуються у шести областях України. З-поміж них і Черкаська.

 

Про це повідомляють на офіційному порталі Черкаської облдержадміністрації з посиланням на прес-службу Президента України Віктора Януковича.

 

Президент позитивно оцінює результати роботи місцевих органів влади в листопаді-грудні 2011 року із забезпечення права дитини-сироти на виховання в сім'ї.

 

За словами Юрія Павленка, у листопаді-грудні намітилася позитивна тенденція із влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Зокрема, у грудні у прийомні сім'ї та дитбудинки сімейного типу було влаштовано 197 дітей – це вдвічі більше за середньомісячний показник 2011 року.

 

«Загалом найбільш активно у 2006-2011 роках розвивалися прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу в Харківській, Чернівецькій, Тернопільській, Кіровоградській, Сумській та Черкаській областях», - повідомив Юрій Павленко.

 

Фото: bwint.org

Поділіться з друзями: