Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Січ 2012

Презентація "Сімки" від "ТАРТАКА" у Черкасах ледь не зірвалась

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Гурт "ТАРТАК" всеукраїнське турне із презентацією нового альбому "Сімка" (сьомий альбом виконавців) розпочав із Полтави та Черкас, - відповідно 13 та 14 січня. І якщо виступом у Полтаві хлопці були достатньо задоволені (організацією концерту, а також кількістю та реакцією публіки), то в Черкасах їх чекало певне розчарування. Так, в Палаці молоді Південно-Західного району Черкас "ТАРТАКУ" довелося виступати в сутінках.

Наприкінці передконцертної репетиції та налаштуванні апаратури лідер гурту Сашко Положинський попросив адміністрацію Палацу молоді увімкнути освітлення (під час репетиції працювало лише два прожектори). Однак почув несподівану відповідь: "Ви не домовлялися". Після нетривалої паузи і обдумування дуже неочікуваної відповіді артист запитав, чи можна про це зараз домовитися. Проте почув, що не можна. Врешті, адміністрація пояснила, що якийсь чоловік поїхав на дачу і забрав із собою ключі, тому увімкнути інше освітлення неможливо.

IMGP9265

Таким чином гурт змушений був виступати фактично в сутінках.

 

Окрім того, на концерт і презентацію нового альбому "ТАРТАКА" в не надто престижному для Черкас Палаці молоді зібралося десь близько сотні осіб.

Час від часу Сашко Положинський зі сцени жартував, що сьогодні "суперексклюзивний концерт" майже без світла і що він думає, що такого ексклюзиву більше не буде.

Крім того, лідер "ТАРТАКА" вибачився перед черкаськими шанувальниками за цю ситуацію і пообіцяв їм "компенсацію" наприкінці виступу.

Втім, черкаська молодь не була розчарована. Вона відразу зірвалася з місць і майже три години "відривалася", танцювала і співала разом із гуртом перед сценою.

"ТАРТАК" після презентації нового альбому "Сімка" виконував пісні майже з усіх своїх попередніх альбомів. Після цього подарував черкаській публіці "концерт по заявкам", де молодь могла замовити будь-яку пісню з репертуару гурту.

IMGP9264

 

Насамкінець шанувальники "ТАРТАКА", що прийшли на концерт, отримали обіцяну Сашком Положинським "компенсацію" за "лажу" з освітленням від адміністрації Палацу молоді.

Так, останню пісню черкаська молодь співала разом із "ТАРТАКОМ"... на сцені, обіймаючись і танцюючи разом із Сашком Положинським. Відтак, не сходячи зі сцени, усі бажаючі фотографувалися із лідером гурту.

Тож черкаська публіка була в захваті від концерту і, мабуть, навіть вдячна адміністрації за таку "лажу" зі світлом, яка дозволила настільки зблизитись з артистами.

Проте, самі "ТАРТАКівці" були дещо розчаровані. Так, на питання журналістів, коли гурт приїде наступного разу в Черкаси, черкащанин і бас-гітарист "ТАРТАКА" Дмитро Чуєв, не приховуючи емоцій, відповів, що, мабуть, не приїде.

Тож, можливо, Черкаси побачили "ТАРТАК" у себе востаннє? Черкащанам залишається сподіватися, що це не так.

Продовження, зокрема, інтерв'ю Сашка Положинського, а також чимало цікавих деталей концерту "ТАРТАКА" у Черкасах читайте на НародUA згодом.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему