Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Січ 2012

За крадіжку майна охоронцеві хлібзаводу дали умовний термін

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаські правоохоронці затримали чоловіка, який систематично здійснював крадіжки з хлібзаводу, де працював охоронцем.

Про це повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області.

 

До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції звернувся приватний підприємець, житель одного з сіл району та повідомив, що підозрює свого робітника, який працює охоронцем хлібзаводу в систематичних крадіжках. Як з'ясували працівники міліції, охоронцем заводу виявися 43-річний житель села Ротимистрівка. Чоловік потроху виносив усякі металеві дрібнички, які лежали на території підприємства. А коли на завод прибули робітники та почали розбирати споруди і вирізати металеві конструкції, він зазіхнув на більш цінний крам: спочатку з території заводу зникла велика кількість металевого «кутника», загальна вага якого перевищувала 300 кілограм. Через деякий час господар виявив, що зник розрізаний на частини металевий димар, вага якого складала 400 кілограмів. Потім з пилорами дивним чином зник один кубометр необрізаної соснової дошки. Власник заводу не міг збагнути яким чином зникають матеріальні цінності, адже підприємство постійно охороняється, доки не дізнався від одного з робітників про те що, охоронець запевняє усіх, що він є власником даного заводу і все що знаходиться на цій території належить саме йому. Робітник розповідав, як нещодавно охоронник вивіз з території заводу два великих металевих баки запевнивши всіх, що вони належать йому. Уважно вислухавши свого працівника, підприємець зрозумів, що саме охоронник стоїть за всіма крадіжками, які були скоєні з території заводу. Підприємець негайно звернувся до правоохоронців.

 

Зібравши необхідні речові докази та покази свідків, працівники міліції затримали зловмисника. За фактом крадіжок слідчий відділ Смілянського міськвідділу міліції порушив кримінальну справу за частиною 3 статті 185(Крадіжка) Кримінального кодексу України.

 

Суд, вивчивши усі обставини справи та врахувавши те, що підсудний раніше не мав проблем із Законом та зобов'язався відшкодувати завдані збитки у повному обсязі, присудив останньому покарання у вигляді умовного терміну. Тож тепер чоловік зрозуміє, що за кожен свій незаконний крок доведеться відповідати у повному обсязі та за усією суворістю закону.

 

Фото: poltava.pl.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему