Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Січ 2012

"Прес-Центр" вирішив конфліктну ситуацію навколо передруку статті НародUA

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

НародUA повідомляв про те, що черкаське видання "Прес-Центр" передрукувало наш матеріал про катафалк-"крайслер" без посилання на першоджерело.

Ми вдячні керівництву "Прес-Центру" за розуміння і належну реакцію на цей прецедент, що не відповідає нормам законодавства та журналістської етики.

Так, після нашої публікації видання вирішило вичерпати конфліктну ситуацію. У матеріалі таки було вказане першоджерело.

Крім того, після передруку на сайті видання було зазначено наступне:

Цей матеріал із сайту "НародUA" передрукувала низка електронних засобів масової інформації, в тому числі й інтернет-сайт "Обозреватель". Через халатність контент-менеджера на нашому сайті статтю було передруковано з посиланням не на першоджерело, "НародUA", а на "Обозреватель". Помилку виправлено, а виконавця, який допустив неуважність при передруку матеріалу, було покарано. Приносимо вибачення тим, чиї права або людські почуття ненароком було зачеплено під час цього інциденту.

 

Цінуємо і вчинок заступника головного редактора "Прес-Центру" Максима Степанова, який предзвонив нам і попросив вибачення за інцидент.

Сподіваємося, що це дійсно маленька помилка контент-менеджера і подібних конфліктів більше не виникатиме. Зі свого боку повідомляємо, що наразі вважаємо конфлікт вичерпаним і не маємо жодних претензій до контент-менеджера чи керівництва видання.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему