Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Січ 2012

Гика і Ніколенко стали «людьми року»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сайт «Твій місцевий депутат» звертає увагу на рейтинг «Людина року» канівського тижневика «Дніпрова зірка»:

«Методика «ми проаналізували газетні матеріали, розділили учасників рейтингу на 10 номінацій, підрахували бали, і ось що отримали...» цілком прогнозовано вивела в лідери рейтингу місцеве керівництво: Олексія Гику, голову райдержадміністрації, який переміг у номінації «Керівник року», та Віктора Ніколенка, міського голову, який здобув титул (!) «Сподівання року».

З вибором «Депутата року» також проблем не виникло. В принципі, навіть без тривалих переглядань публікацій та підрахунків печатних знаків, можна було б здогадатися, що в цій номінації переможе один з депутатів обласної ради, обраний або в 13 або в 14 виборчому окрузі (Канівський р-н) - зі списочниками персоналізуватися якось важче. Тож Володимиру Багрійчуку не пощастило і його обійшов Станіслав Луценко, директор будівельної фірми «Кремінь».

І хоч кажуть, що лежачого не б'ють, та Василь Коломієць, екс-мер Канева втрапив до ТОП-10, здобувши перемогу в номінації «Пропажа року». Газета дорікнула номінанту, зазначивши, що «політик, якого підтримувало чимало жителів Канева, у тому числі, й на виборах 2010 року, не має права так несподівано зникати, по суті, залишаючи напризволяще своїх однодумців». Враховуючи, як Василь Коломієць не переміг на виборах мера Канева, можна було б і не опускатися до шпильок на його адресу.

З «Опозиціонером року» теж непогано вийшло - депутат Канівміськради, підприємець Володимир Коржов має як необхідний заряд опозиційності так і зручну партійність: В.Коржов, обраний від Партії зелених», - повідомляє «Твій місцевий депутат» із посиланням на «Дніпрову зірку».

 

Фото: gameplay.md

Поділіться з друзями: