Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Січ 2012

Томенко вважає, що черкаські чиновники ведуть антипрезидентську політику в сфері охорони здоров’я

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні під час брифінгу у Парламенті народні депутати Микола Томенко та Ірина Геращенко повідомили, що звернулися до парламентського комітету з питань з питань охорони здоров'я з проханням розглянути на своєму засіданні питання законності реорганізації Черкаського пологового будинку.

Про це повідомляє офіційний сайт Миколи Томенка.

М. Томенко нагадав, що у грудні місяці він, спільно з народними депутатами Іриною Геращенко та Ігорем Єреськом направили запит Генеральному прокурору та Міністру охорони здоров'я стосовно законності реорганізації Черкаського пологового будинку № 2 шляхом приєднання його до пологового будинку № 1. У своєму запиті народні депутати повідомили, що з цього приводу до них звернувся трудовий колектив Черкаського пологового будинку № 2, з інформацією, що у серпні 2011 року Черкаська міська рада своїм рішенням припинила діяльність Черкаського пологового будинку № 2 шляхом реорганізації (приєднання) до Черкаського пологового будинку № 1. Дане рішення викликало нерозуміння та неприйняття як медиків, так і громадськості, адже реорганізація або об'єднання пологових будинків № 1 і № 2 фактично означає ліквідацію останнього, оскільки в новому статуті «об'єднаного» пологового, розробленому працівниками Черкаського міськвиконкому, немає жодної згадки про приміщення та базу пологового будинку № 2. Варто також зазначити, що Черкаський пологовий будинок № 2 на сьогодні - це повноцінний заклад з хорошою матеріально-технічною базою.

У своєму зверненні народні депутати також наголосили на тому, Черкащани переконані, що концентрація акушерської допомоги населенню міста на базі лише Черкаського пологового будинку №1 призведе до її погіршення. Окрім того, гінекологічне відділення та відділення патології вагітних пологового будинку №1 за площами лікувальних, палатних та санітарних приміщень не відповідають вимогам чинного законодавства і за потужністю не зможуть надавати повноцінну акушерсько-гінекологічну допомогу жіночому населенню міста, що в свою чергу призведе до ускладнення епідемічної ситуації в регіоні.

Водночас, Віце-спікер заявив, що «ту інформацію, яку ми отримали, інакше як брехня позиціонувати важко». Так, він зацитував, що у відповіді вказано, що після зустрічі з колективом Черкаського пологового будинку №2 «пропозиції колективу вивчено та враховано». Натомість, за словами М.Томенка, такі заяви викликають сумнів, оскільки «ми кожен день спілкуємося і знаємо, що фактично мова йде про ліквідацію медичного закладу, звільнення людей тощо».

«Ми вважаємо, що такими діями більшість Черкаської обласної ради, обласна адміністрація та міська рада Черкас ведуть виразну антипрезидентську політику», - наголосив Микола Томенко. «Оскільки Президент неодноразово заявляв, що виступає за покращення якості медичної допомоги, в тому числі і в частині доступу вагітних до високоякісних медичних послуг», - додав він. Віце-спікер також нагадав, що вчора Міністр охорони здоров'я отримав чергове попередження від Президента щодо зриву реформи.

«Нас турбує ситуація, коли фактично під егідою покращення умов, умови серйозно погіршуються. Тому ми звернулися до профільного парламентського комітету і сподіваємося, що Комітет проведе спеціальне засідання, на яке запросить керівництво Черкаської міської ради та обласної адміністрації, представників Міністерства та пологового будинку щоб на рівні Парламенту зрозуміти хто і чому обманює у цій ситуації. Це останній механізм, який залишається до жорстких акцій протестів», - сказав віце-спікер.

 

Фото: poltava.pl.ua

Поділіться з друзями: