Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Січ 2012

Водоканал виявив 160 незаконних підключень до водопровідних та каналізаційних мереж

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Протягом 2011 року інспекція з контролю за наданням послуг з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Черкасиводоканал» провела обстеження майже 540 абонентів, 160 з яких незаконно підключилися до водопровідних та каналізаційних мереж.

«Інспектори мають спеціальне обладнання, яке визначає місце врізки. Така робота проводиться щодня, інколи буває по 6-10 адрес на день» - розповів начальник абонентного відділу Водоканалу Валерій Власюк.

За його словами, з листопада 2010 року, коли була створена інспекція, обстеження мереж провели у близько 700 абонентів, 200 з яких вже зареєстрували врізки.

«Від того, що деякі споживачі самостійно підключаються до каналізаційних та водопровідних мереж ми несемо збитки, адже фактично вони користуються послугою, але не сплачують за неї. Оскільки сьогодні ми маємо збитковий тариф, вживаємо усіх заходів, щоб унеможливити невиправдані витрати. Зокрема, водна інспекція створена з метою виявлення та узаконення самовільних підключень», - наголосив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Якщо споживач після припису інспекції відмовляється реєструвати врізку, тобто продовжує незаконно користуватися послугами Водоканалу, йому блокують каналізацію і відновлюють її роботу лише після реєстрації та оплати усіх робіт, пов'язаних із реєстрацією самовільної врізки. Зокрема, абонент має сплатити за весь період незаконного користування централізованим водовідведенням та за виїзд бригад підприємства для блокування та розблокування каналізації.

На Водоканалі наголошують, що дешевше провести всі роботи законним шляхом, аніж потім сплачувати додаткові нарахування для відновлення постачання послуг. Для вирішення усіх питань водоканалівці чекають черкасців щодня з 8:00 до 17:00 за адресою: вул.Ватутіна, 12.

«Черкасиводоканал» видає технічні умови для підключення до мереж водопостачання та водовідведення. Звертайтеся у виробничий відділ підприємства (каб.302) у вівторок із 8:00 до 12:00 та четвер з 8:00 до 17:00 (обідня перерва — 12:00-12:48).

Інформація з офіційного сайту КП "ЧЕркасиводоканал".

 

Фото: vsim.ua

Поділіться з друзями: