Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Січ 2012

Правоохоронці спіймали хабарника біля приміщення черкаського УБОЗу

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

До оперативних працівників УБОЗ УМВС України в Черкаській області надійшла інформація про те, що директор одного із товариств м. Черкаси, протягом трьох місяців вимагає гроші з приватного підприємця міста Черкаси за сприяння в придбанні на торгах об'єкта нерухомості. Посилаючись на свої «зв'язки» серед чиновників, він брався передати в якості хабара одному з керівників державної виконавчої служби 7 тисяч доларів США за вирішення всіх питань по проведенню аукціону та продажу нерухомості.


Як повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області з посиланням на начальника УМВС України в Черкаській області Валерія Дернового. За його словами, при перевірці інформація підтвердилася. Працівники міліції затримали ласого до чужих грошей зловмисника, який так повірив у свою безкарність, що для передачі коштів вибрав місце, яке знаходиться за 20 метрів від приміщення обласного УБОЗу. Тож оперативники затримали хабарника «на гарячому» майже у себе під вікнами. Як з'ясувалось пізніше, затриманий виявився ще й шахраєм – він не збирався ні з ким ділити свою здобич, гроші мав намір лишити у власній кишені.

За даним фактом прокуратурою області порушено кримінальні справу за ч.4 ст..27 КК України, ч.2 ст. 369 КК України «Підбурювання до дачі хабара» та ч.2 ст. 190 КК України «Шахрайство». 

 

Фото: ukr.obozrevatel.com

Поділіться з друзями: