Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Січ 2012

На ремонт Другої дитячої поліклініки Черкасам потрібно 40 мільйонів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Друга міська дитяча поліклініка, що на вул. Вербовецького, і надалі функціонуватиме у звичайному режимі. У проекті Програми соціально-економічного розвитку міста немає жодного пункту про зміни у її роботі.

Про це повідомили в Черкаському міськвиконкомі з посиланням на директора департаменту охорони здоров'я Олега Стадника.

Будівля, де розміщена дитяча поліклініка, дуже стара і потребує значних фінансових вкладень. Для проведення мінімальних ремонтних робіт необхідно близько 10 млн. грн. Але це лише на реновацію будівлі – заміну вікон, ремонт фасаду, заміну внутрішніх мереж. Взагалі-то будівля потребує тотальної реконструкції, адже там дерев'яні перекриття, які руйнуються і потребують заміни. Такі роботи коштують майже 40 млн. грн.
«Таких коштів у бюджеті міста немає. І до того ж, для реалізації будь-яких ремонтних робіт необхідно тимчасово звільнити приміщення, перевести лікарів та пацієнтів до інших поліклінік. Адже проводити ремонтні роботи у дитячій поліклініці під час прийому просто неможливо. Але передвиборчі ігри деяких політиків дуже впливають на настрої жителів міста. Ініціативна група «будоражить» населення якимись вигаданими закриттями, не маючи на це жодних офіційних підстав», - сказав О. Стадник.

До поліклініки кілька тижнів тому приїздила комісія, яка визначала, які саме ремонтні роботи необхідно виконати і скільки коштів на це потрібно. Адже існує лист від міської санепідстанції, що будівля не відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Але, як зазначає Олег Стадник, навіть мови про закриття чи переселення не було до прийняття рішення про ремонтні роботи.

«Позиція департаменту охорони здоров'я співпадає із думкою міської санепідслужби, – реконструкція необхідна. Хоча ініціатори, які спекулюють на батьківському острахові про закриття, мають іншу позицію. Ось так формується імідж «спасителів дітей, які лише мітингують, але нічого не роблять для поліпшення надання якості медичної допомоги», - сказав О. Стадник.

 

Фото: zaxid.net

Поділіться з друзями: