Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Січ 2012

Фонд держмайна здає в оренду приміщення у гуртожитку

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Черкаській області оголошено про намір передати в оренду об'єкти державного майна, а саме:

- Частина приміщень на другому поверсі навчального корпусу №4 площею 58,9 кв. м (вул. Дашкевича, 24, м. Черкаси),

- Частина приміщень на четвертому поверсі п'ятиповерхової будівлі гуртожитку площею 1 кв. м (вул. Смілянська, 84/2, м. Черкаси).

Оголошення про намір передати в оренду зазначені об'єкти опубліковано у газеті «Відомості приватизації» від 04.01.2012 року №1(694). Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: (бул.Шевченка, 185, кім.501, м.Черкаси), РВ ФДМУ по Черкаській області.

У разі надходження двох і більше заяв на один об'єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефонами (0472)37-34-48, 37-30-01.

 

Нагадаємо, що Черкаська область перевиконала план по доходах від оренди держмайна. Так, у 2011 році надходження від оренди державного майна в Черкаській області до Державного бюджету склали 13,3 млн грн, що становить 102 % річного завдання.

 

Фото: news.dt.ua

Поділіться з друзями: