Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Січ 2012

У Черкасах туристам допоможуть зорієнтуватися інформаційні дошки

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах встановили три інформаційні дошки з детальною картою історичного центру міста, а також стенд, де розміщуватиметься анонсова інформація про заходи, фестивалі, спортивні і культурні події у обласному центрі. Усі елементи інформаційних дощок і стенду виконані у історичному стилі.

Про це повідомили в Черкаському міськвиконкомі.

Інформаційні дошки розміщено у найбільш зручних місцях: біля кафе «МакДональдс», на майдані Богдана Хмельницького (навпроти ПК «Дружба народів») та у сквері за обласною радою.
«Інформаційні дошки і стенд створено в межах програми розвитку туризму. Оформлення таке ж, як і в інформаційних вивісок на історичних будівлях, установлених у попередні роки. Це підкреслює неповторність нашого міста, його самобутній стиль», — розповіла директорка комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр» Світлана Неухацька.
На мапі історичного центру позначено місце, де турист перебуває на цей момент, що істотно допомагає йому зорієнтуватися. Дошка біля ПК «Дружба народів» невдовзі стане одним з основних елементів реконструйованої площі Богдана Хмельницького, яка запланована на найближчий час і має бути завершена до Дня міста. Інформаційна дошка буде прикрашати оновлену площу, тому для зручності була зроблена двосторонньою.
Інформаційний стенд нині встановлюють на розі Шевченка і Байди-Вишневецького поряд із вказівником, встановленим торік. Інформаційний стенд складається з шести полотен, кожне з яких присвячене певній темі. Тут історичні цікавинки, і театральні анонси, і спортивні новини, і детальна інформація про славнозвісні черкаські фестивалі. Його оновлюватимуть щомісяця.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему