Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Січ 2012

Завтра в Черкасах вшановуватимуть Симоненка

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

8 січня 2012 року черкащани відзначили 77-у річницю з дня народження відомого українського поета та журналіста обласних газет «Черкаська правда» та «Молодь Черкащини» Василя Симоненка.

Як повідомили в Черкаській обласній раді, заступник голови обласної ради Василь Касян разом із начальником управління культури облдержадміністрації Василем Марштупою, головою обласної організації письменників України депутатом обласної ради Валентиною Коваленко, представниками творчої інтелігенції міста, письменниками і журналістами поклали квіти до могили Василя Симоненка, що знаходиться на алеї міського кладовища, а потім і до підніжжя пам'ятника поета, який встановлено у сквері поруч із Палацом одруження.

«Покладання квітів, це лише частинка із тих заходів, які у ці дні та напередодні дня народження славного поета проводяться у нашій області. У вищих навчальних закладах, у бібліотеках, будинках культури організовано виставки, поетичні вечори і читання. Життєвий шлях Василя Симоненка завжди слугуватиме справжнім прикладом для виховання наших дітей і молоді», – підкреслив заступник голови обласної ради Василь Касян, виступаючи перед присутніми.

«Скільки б не минуло років після смерті Василя Андрійовича, а він, зі своєю поезією, залишається всечасним, як і Тарас Шевченко. Його поетичне слово настільки архетипне, українське, заглиблене суттю. Читаємо Симоненка – ніби перепрочитуємо себе, українців, свою історію, свій дух. Слова поета, що викарбувані на камені «Все на світі можна вибирати сину, вибрати не можна лише Батьківщину» або інші, наприклад, «Бо ти на землі людина...» будуть вічно змушувати задумуватися над місцем людини у світі, її ролі як громадянина, патріота своєї держави», – підкреслила під час покладання квітів в інтерв'ю для засобів масової інформації Валентина Коваленко.

Цього дня червоні гвоздики замайоріли і на могилі Миколи Негоди, Анатолія Пашкевича, і нещодавно померлого Григорія Білоуса.

Вшанування поета буде продовжено 11 січня у Черкасах о 16.00 в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка, де відбудеться Літературно-мистецький вечір з нагоди річниці від дня народження Василя Симоненка.

 

Фото: liveinternet.ru

Поділіться з друзями: